Club "Split"

2022- Nieruchomość komercyjna - Club

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Club "Split" we Lwowie to wyrazisty i energiczny lokal, w którym każdy może cieszyć się niezrównanymi daniami kulinarnymi i niezapomnianą atmosferą. Aby stworzyć efektne imprezy w sali dyskotekowej restauracji, wdrożyliśmy automatyzację oświetlenia z wykorzystaniem zaawansowanych technologii inteligentnego domu.

Rozwiązanie

System pozwala reżyserowi oświetlenia na pełne sterowanie światłem za pomocą specjalnego pulpitu. Może regulować dynamiczny ruch lamp, zmieniać kolory i zmieniać jasność światła.
Protokół DMX służy do przesyłania poleceń z pilota do sterowników oświetlenia. Nasze sterowniki i3 Engineering odpowiadają za sterowanie oświetleniem za pomocą protokołu 0-10 i wysyłanie poleceń na magistralę DALI. Pozwala to dokładnie zrealizować pomysły reżysera oświetlenia i zapewnić bezbłędne oświetlenie.
Za pomocą naszego systemu automatyki oświetlenia w sali dyskotekowej restauracji Split zapewniamy pełną kontrolę nad efektami świetlnymi, co pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę dopasowaną do nastroju i potrzeb gości.

Produkty

Atom HydrogenPierwszy wśród uniwersalnych! Zestaw wielofunkcyjnych wejść i modułowa architektura wyjść pozwalają używać tego sterownika do rozstrzygania wszelkich zadań technicznych, nawet jeśli te zadania polegają na okresowych zmianach typów sygnałów wejściowych i typów obciążeń. Zmieniaj konfigurację wyjść i wejść w trybie czasu rzeczywistego bez żadnych narzędzi.Więcej
10D modułModuł stworzony do sterowania klimakonwektorami, wentylatorami, głowicami termicznymi i innymi urządzeniami z interfejsem 0-10V lub 1-10V.Więcej

Gdzie kupić

Pomimo łatwego procesu konfiguracji dzięki aplikacji i3 Home App, przewodowe rozwiązanie automatyki wymagają pewnych umiejętności technicznych w zakresie okablowania, montażu sieci technicznych oraz doświadczenia w instalowaniu różnych urządzeń peryferyjnych. Dlatego zalecamy powierzenie opracowanie i instalację systemu Inteligentny Dom tylko certyfikowanym instalatorom i3 Engineering w Twoim regionie. Możemy również zapewnić szkolenie dla Twojego elektryka lub organizacji instalacyjnej.

Podobne projekty