Marzysz o pracy w zespole
i3 Engineering?

    Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
    Rozwój zawodowy, osobisty plan kariery
    Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
    Oficjalne zatrudnienie, płatne zwolnienie chorobowe i urlopy
    Nowoczesne i wygodne biuro
    Przyzwoite wynagrodzenie i premie
    Przyjazny zespół i ciekawe zajęcia rekreacyjne
    Płatne szkolenia, seminaria, konferencje i kursy

Otwarte oferty pracy

Doradca Techniczny - i3 Engineering

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną, specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych systemów Smart Home. Nasze produkty, w tym inteligentne sterowniki serii Atom, znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych i komercyjnych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Technicznego, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w codziennych działaniach technicznych.

    Zatrudnienie na pełny etat
    Polska
    Ponad 1 rok doświadczenia
  • Szczegóły

    Zakres obowiązków:● Udzielanie wsparcia technicznego związanego z konfiguracją i działaniem sterowników oraz systemów automatyki budynkowej (mailowo, telefonicznie, przez czat i na miejscu instalacji u klienta);● Prowadzenie szkoleń technicznych dla instalatorów i dystrybutorów dotyczących naszych produktów;● Wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań technicznych dla klientów (przygotowywanie ofert na podstawie projektów);● Rozwiązywanie problemów technicznych po sprzedaży oraz zapewnienie wsparcia gwarancyjnego dla naszych klientów;● Monitorowanie terminów i przebiegu napraw oraz zwrotów kontrolerów;● Prowadzenie dokumentacji klientów i przekazywanie informacji zwrotnej na temat użytkowania systemu.
    Nasze wymagania:● Wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, informatyka lub pokrewne);● Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok);● Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;● Zdolność do budowania trwałych, pozytywnych relacji z klientami;● Proaktywne podejście do pracy oraz umiejętność pracy w zespole;● Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.● Prawo jazdy kategorii B.
    Mile widziane:● Doświadczenie w pracy z systemami inteligentnych domów;● Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami;● Znajomość języka ukraińskiego;
    Oferujemy:● Pracę w trybie hybrydowym w Warszawie;● Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z innowacyjnymi produktami;● Interesującą pracę w rozwijającej się firmie;● Szkolenia i wsparcie w rozwoju kompetencji technicznych;● Współpracę na zasadach B2B.
    Zapraszamy do aplikowania!

Jesteś zainteresowany inną ofertą pracy?

Prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy będzie ono dostępne.

Controller sticker testing in office
! Tylko plik pdf
Wybierz plik

Dziękuję!

Odpowiemy
tak szybko, jak to możliwe.

Can't send form.

Please try again later.