Illustration
O nas
i3 Engineering

i3 Engineering - to innowacyjna firma produkcyjna z zakresu Inteligentnego domu i automatyki. Jesteśmy zespołem inżynierów, których łączy cel ulepszenia świata, wprowadzamy automatyzację do codziennego życia każdej osoby.
Nasz produkt - to kompletne rozwiązanie dla projektów Inteligentnego domu i automatyzacji biznesu składające się ze sterowników na szynę DIN, oprogramowania oraz własnej aplikacji mobilnej.

Misja

Nasze urządzenia wykonujemy z najszerszą funkcjonalnością dla integratorów i użytkowników końcowych, z maksymalną wygodą i niezawodnością, największym wyborem i najlepszą ceną.

Wizja

Chcemy zmienić postrzeganie komfortowego domu, stając się jego standardem. Dom, rodzina, czas, opieka, odpoczynek, rozrywka, momenty, wspomnienia – właśnie to chcemy włożyć w pojęcie „Inteligentny Dom”.

i3 logo concept (3 i visual combination)

i3 wartości

i - intelligence

  Cenimy opinię publiczną i dbamy o naszą reputację.
  Podejmujemy uchwały o dowolnym charakterze na podstawie badań i faktów.

i - innovation

  Nieustannie badamy i analizujemy naszą branżę oraz naszych konkurentów.
  Wierzymy w indywidualność: decyzji, pomysłów i co najważniejsze, ludzi.
  Chcemy pracować szybciej, więcej, lepiej.

i - integration

  Jesteśmy otwarci, uczciwi i oddani swojej pracy.
  Stale się rozwijamy, uczymy się i rośniemy.

i3 polecenie

Nasza firma już dziś kreuje przyszłość, dlatego z radością zapraszamy do współpracy!

Hardware

Zespół inżynierów opracowuje koncepcję i architekturę urządzeń, projektuje obwody drukowane, integruje sprzęt i oprogramowanie, zajmuje się projektowaniem termicznym/analizą i testowaniem.

Software

Deweloperzy oprogramowania programują w językach C/C++. Mają doświadczenie pracy z architekturą mikroprocesorową i mikrokontrolerową, systemami operacyjnymi czasu rzeczywistego, podstawowymi protokołami i technologiami sieciowymi.

Design and Prototyping

Zespół projektowy zajmuje się opracowaniem modeli koncepcyjnych i oceną projektów w Solidworks, SketchUp, Fusion 360, a także drukiem prototypów 3D za pomocą naszych własnych drukarek SLA i FDM.
Odpowiada również za przygotowanie do masowej produkcji, w tym negocjacje z producentami.

Mobile

Nasz zespół deweloperów to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z zaawansowanego frameworku Flutter w trakcie rozwoju. Pozwala to nam uzyskać wieloplatformową aplikację mobilną. Ponadto dzięki wykorzystaniu Google Cloud Platform osiągamy skuteczny poziom bezpieczeństwa danych osobowych naszych użytkowników.

Certyfikaty i nagrody

Gdzie nas znaleźć?