Seria Atom Extension

Moduły rozszerzeń do sterowników serii Atom

Atom R4DD8

Atom R4DD8

Przeznaczony do sterowania taśmami LED (jednokolorowe, RGB, RGBW) oraz innymi niskonapięciowymi obciążeniami prąd stałego.

Atom R8

Atom R8

Moduł rozszerzeń przeznaczony jest do sterowania potężnymi obciążeniami za pomocą 6 przekaźników o prądzie przełączania 16A. Doskonale nadaje się do automatyzacji elektrycznych urządzeń grzewczych.

Atom R4AD6

Atom R4AD6

Zapewnia możliwość zmiany poziomu oświetlenia lamp LED, halogenowych i żarowych, lamp świecących, pojedynczo jak i grupowo (do 300W na kanał). Oprócz sterowania oświetleniem doskonale nadaje się również do sterowania następującymi urządzeniami: bramę garażową, zamki elektryczne, pompy, urachamiacze i innymi urządzeniami małej mocy.

Atom R6A12

Atom R6A12

Moduł rozszerzeń przeznaczony jest do podłączenia do 18 urządzeń z możliwością cichego przełączania 12 z nich. Idealne rozwiązanie do sterowania ogrzewaniem i oświetleniem.

Atom AD8A9

Atom AD8A9

Świetne rozwiązanie do całkowicie cichej kontroli obciążeń prądu przemiennego. Pozwala dostosować jasność lamp i świateł oraz prędkość obrotową wentylatorów lub silników.

Atom Carbon + R12 photo

Atom I21

Przeznaczony do zwiększenia liczby portów wejścia w systemie.

Atom Carbon + R12 photo

Atom R12

Moduł rozszerzenia przeznaczony jest do sterowania mocnymi i indukcyjnymi obciążeniami: grupy oświetlenia, pompy, wentylatory, silniki elektryczne, sterowane gniazdka.

Atom Carbon + R12 photo

Atom R12AD5

Zapewnia możliwość regulacji poziomu oświetlenia diodowych, halogenowych oraz żarówek, jak również lamp ściemnialnych. Oprócz sterowania oświetleniem, idealnie nadaje się także do sterowania takimi urządzeniami jak: bramy garażowe, elektryczne zamki, pompy, aktuatorki oraz innymi urządzeniami o niewielkiej mocy.

Input PCB

Płytka rozszerzająca Input PCB

Dodatkowa opcjonalna płytka wejść umożliwiająca podłączenie czujników i przełączników do modułów rozszerzeń. Produkowany jest w wersjach z 12 i 22 wejściami.

Atom Extension DALI

Atom Extension DALI

Atom Extension DALI - rozwiązanie do sterowania oświetleniem z wykorzystaniem protokołu DALI. Pozwala na włączanie i regulację jasności do 64 źródeł światła przy odpowiednim interfejsie.

Atom Extension WS

Atom Extension WS

Atom Extension WS - Rozwiązanie do sterowania adresowymi pikselami LED oraz taśmami z serii WS28xx. Pozwala na konfigurację statycznych i dynamicznych efektów dla 1024 diod LED.

Atom Extension I6R4

Atom Extension I6R4

Atom Extension I6R4 - moduł rozszerzenia z wyjściami przekaźnikowymi do sterowania obciążeniem prądu zmiennego lub stałego.

Atom Extension I6DD4

Atom Extension I6DD4

Atom Extension I6DD4 - to rozszerzenie umożliwiające sterowanie nowoczesnymi urządzeniami oświetleniowymi, takimi jak taśmy LED, oświetlenie meblowe, niskonapięciowe lampy LED.

Atom Extension I6AD4

Atom Extension I6AD4

Atom Extension I6AD4 - moduł rozbudowy do sterowania obciążeniami prądu zmiennego z możliwością regulacji intensywności światła.

Atom Socket device i7DD6

 Atom Socket device i7DD6

Atom Extension I6AD4 - moduł rozbudowy do sterowania obciążeniami prądu zmiennego z możliwością regulacji intensywności światła.

Zapraszamy do współpracy!

Uzyskaj narzędzia, technologię i wsparcie do rozwoju swojego biznesu razem z i3 Engineering

Chcesz inteligentny dom, ale nie wiesz od czego zacząć?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację.

Masz jeszcze pytania?

Wypełnij formularz, aby uzyskać konsultację