Butik YARMICN

2023 - Nieruchomość komercyjna - Butik

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Dom męskiej odzieży klasycznej YARMICH to miejsce, gdzie poczujesz prawdziwą elegancję i styl. Marka jest znana ze swojej dbałości o detale, wyrafinowania i doskonałego kroju. Odwiedzając butik YARMICH we Lwowie, będziesz miał możliwość nie tylko znalezienia idealnego stroju na każdą okazję, ale także cieszyć się najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie automatyzacji.

Rozwiązanie

System automatyzacji butiku oparty jest na kontrolerze i3 Engineering Atom Oxygen N oraz modułach rozszerzeń Atom I21 z płytą rozszerzeń Input PCB 22.
Jedną z funkcji, którą kontroluje nasz system, jest automatyczna regulacja jasności oświetlenia w przymierzalni, zależnie od obecności klienta przed nią lub wewnątrz. Jeśli nikogo nie ma, jasność światła zostaje obniżona do 20%. Jednak gdy klient się zbliża, system automatycznie zwiększa jasność do 100%.
System i3 Engineering obejmuje również integrację z popularnymi platformami Home Assistant i Google Home w celu sterowania głosowego. Na przykład, możesz rozpocząć proces przygotowywania kawy, mówiąc: "Hej Google, zrób cappuccino".
Korzystając z inteligentnych głośników Google Nest poprzez kontroler, system dokonuje powitania głosowego odwiedzającego, który wchodzi do butiku, oraz żegnania głosowego klienta, który już opuszcza butik.
System automatyzacji i3 Engineering pomaga stworzyć komfortową atmosferę dla klientów, zapewniając efekt indywidualnej obsługi i poczucie ważności klienta, podkreślając ekskluzywność butiku.

Produkty

Atom OxygenIdealne rozwiązanie do automatyzacji niewielkiego domu! Zapewni sterowanie klimatem, oświetleniem i bezpieczeństwem twojego mieszkania.Więcej
Atom I21Przeznaczony do zwiększenia liczby portów wejścia w systemie.Więcej
Input PCBDodatkowa opcjonalna płytka wejść umożliwiająca podłączenie czujników i przełączników do modułów rozszerzeń.Więcej

Gdzie kupić

Pomimo łatwego procesu konfiguracji dzięki aplikacji i3 Home App, przewodowe rozwiązanie automatyki wymagają pewnych umiejętności technicznych w zakresie okablowania, montażu sieci technicznych oraz doświadczenia w instalowaniu różnych urządzeń peryferyjnych. Dlatego zalecamy powierzenie opracowanie i instalację systemu Inteligentny Dom tylko certyfikowanym instalatorom i3 Engineering w Twoim regionie. Możemy również zapewnić szkolenie dla Twojego elektryka lub organizacji instalacyjnej.

Podobne projekty