Restauracja "BAO"

2022 - Nieruchomość komercyjna - Restauracja

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Restauracja Bao to nowoczesny zakątek Azji w samym sercu Lwowa. Gdzie wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, gdzie liczy się atmosfera i smak, gdzie poczucie komfortu rodzi się już od pierwszej wizyty.

Rozwiązanie

Dla tego lokalu zaproponowaliśmy automatykę oświetlenia, która dodaje mu szczególnego uroku, komfortu i funkcjonalności.
Nasz system automatyki oświetlenia pozwala na realizację czterech scenariuszy. W trakcie funkcjonowania restauracji kontrastowe oświetlenie stołów służy jak najlepszemu podkreśleniu prezentacji potraw. Tryb Lounge tworzy ogólną atmosferę na specjalne okazje. Podczas sprzątania włączane jest najjaśniejsze oświetlenie. I wreszcie, w trybie „Off”, wszystkie światła są wyłączone.
Wszystkimi funkcjami i scenariuszami oświetlenia w restauracji Bao można sterować za pomocą naszej aplikacji mobilnej I3 Home. Dodatkowo w różnych miejscach restauracji rozmieszczone są również włączniki dotykowe, co umożliwia sterowanie oświetleniem bezpośrednio z miejsca.
Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą protokołu Dali, co zapewnia stabilną i niezawodną transmisję sygnału. Dodatkowo styki bezpotencjałowe służą do włączania i wyłączania szyldu oraz girland na tarasie. Wszystko razem pozwala wygodnie i efektywnie zarządzać różnymi aspektami oświetlenia i stworzyć wyjątkową atmosferę dla gości restauracji.

Produkty

Atom BariumRozwiązanie do sterowania urządzeniami oświetleniowymi według protokołu DALI. Umożliwia włączenie i regulację jasności do 64 świateł z odpowiednim interfejsem.Więcej

Gdzie kupić

Pomimo łatwego procesu konfiguracji dzięki aplikacji i3 Home App, przewodowe rozwiązanie automatyki wymagają pewnych umiejętności technicznych w zakresie okablowania, montażu sieci technicznych oraz doświadczenia w instalowaniu różnych urządzeń peryferyjnych. Dlatego zalecamy powierzenie opracowanie i instalację systemu Inteligentny Dom tylko certyfikowanym instalatorom i3 Engineering w Twoim regionie. Możemy również zapewnić szkolenie dla Twojego elektryka lub organizacji instalacyjnej.

Podobne projekty