Apartamenty prywatne Włochy, Fondi

2023 - Nieruchomość prywatna - Apartamenty

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Zleceniodawca wyraził chęć budowy nowoczesnego domu, w którym zaimplementowano inteligentne systemy zapewniające wygodę i komfort mieszkańcom.

Oświetlenie nocne w sypialni: W nocy w głównej sypialni system aktywuje przyciemniony pasek LED za
telewizorem, jeśli ktoś przejdzie obok lub się obudzi, zapewniając miękkie światło, które nie będzie zbyt jasne dla oczu osoby, która dopiero się obudziła.

Automatyczne oświetlenie w korytarzach i przy wejściu: W korytarzach i przy wejściu światło włącza się automatycznie po wykryciu ruchu i przy niskim poziomie oświetlenia, co sprzyja bezpiecznemu poruszaniu się w domu i oszczędza energię elektryczną.
Efektywne zarządzanie energią: Licznik energii elektrycznej wyłącza niektóre urządzenia po osiągnięciu określonego progu, aby zoptymalizować zużycie energii.
Zasilanie awaryjne: W przypadku przerwy w dostawie prądu system powiadamia właściciela, a zainstalowany zasilacz awaryjny zapewnia zasilanie wszystkich wrażliwych systemów, automatyki domowej, sieci, kontroli dostępu, a także niektórych świateł i rolet.
Sterowanie scenariuszami: Przy wejściu znajdują się przyciski umożliwiające uruchomienie przydatnych scenariuszy, takich jak zamknięcie lub otwarcie wszystkich rolet, wyłączenie wszystkich świateł i inne przydatne czynności. Niektóre przyciski sterują więcej niż jednym źródłem światła w domu.
Sterowanie ogrzewaniem strefowym: System posiada 3 strefy sterowania ogrzewaniem. Czujniki temperatury pomagają utrzymać komfortową temperaturę w różnych strefach domu.
Integracja z Google Home: Celem dodatkowego wygodnego sterowania i automatyzacji dom jest zintegrowany z Google Home, który pozwala właścicielowi na interakcję z różnymi urządzeniami AGD i układem klimatyzacji za pomocą poleceń głosowych.

Produkty

Funkcje i urządzenia

● Włochy
● Miasto Fondi
● Apartamenty prywatne
● Powierzchnia 150 m2

● Sterowanie oświetleniem,
● Czujniki obecności,
● 3 strefy ogrzewania,
● Sterowanie roletami,
● Kontrola i monitorowanie zużycia energii,
● Integracja z Google Home.

Illustration
Illustration

Wyzwanie

Rozwiązanie

Gdzie kupić

Pomimo łatwego procesu konfiguracji dzięki aplikacji i3 Home App, przewodowe rozwiązanie automatyki wymagają pewnych umiejętności technicznych w zakresie okablowania, montażu sieci technicznych oraz doświadczenia w instalowaniu różnych urządzeń peryferyjnych. Dlatego zalecamy powierzenie opracowanie i instalację systemu Inteligentny Dom tylko certyfikowanym instalatorom i3 Engineering w Twoim regionie. Możemy również zapewnić szkolenie dla Twojego elektryka lub organizacji instalacyjnej.

Podobne projekty