Apartamenty „Nad jeziorem”

2023 - Nieruchomość prywatna - Mieszkania

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Niezwykły projekt, który wymagał nadzwyczajnej realizacji.

Z dumą prezentujemy jeden z naszych niezwykłych projektów — system inteligentnego domu w dwupoziomowych apartamentach w Tarnopolu.
Do kluczowych funkcji tego systemu zalicza się:Sterowanie klimatyzatorami za pomocą MODBUS. Cztery klimatyzatory pozwalają precyzyjnie dostosować temperaturę w dowolnej części mieszkania.Sterowanie oświetleniem za pomocą protokołu DALI i taśmy RGB. Unikalne oświetlenie, które pozwala dostosować jasność i kolor w każdym zakątku i stworzyć wyjątkową atmosferę.Zasłony zmotoryzowane. Automatyczne otwieranie i zamykanie zasłon w celu regulacji światła i zapewnienia prywatności.Sterowanie ogrzewaniem. Cały system ogrzewania realizowany jest w oparciu o ogrzewanie podłogowe. Aby zapewnić maksymalny komfort przy dokładnej regulacji temperatury, system odbiera informacje z 30 czujników.Wentylacja realizowana jest przez centralę wentylacyjną sterowaną protokołem MODBUS. System steruje również obrotami wentylatorów oraz reguluje wilgotność w łazienkach.Kontrola jakości powietrza i kontrola wycieków – monitorowanie i zapobieganie potencjalnym problemom.Zarządzanie gniazdkami i licznikiem energii – optymalizacja zużycia energii i zapewnienie bezpieczeństwa sieci energetycznej.Estetyka i design dzięki najwyższej jakości armaturze, które dodadzą stylu i uroku każdemu pomieszczeniu.
Nasz inteligentny dom odzwierciedla najlepsze standardy nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego i staje się prawdziwym ucieleśnieniem przyszłości.

Produkty

Funkcje i urządzenia

● Ukraina● Tarnopol● Mieszkanie● Powierzchnia 170 m2

● Kontrola klimatu● Sterowanie oświetleniem● Sterowanie wentylacją● Zmotoryzowane zasłony● Bezpieczeństwo● Kontrola i monitorowanie zużycia energii

Illustration
Illustration

Wyzwanie

Rozwiązanie

Gdzie kupić

Pomimo łatwego procesu konfiguracji dzięki aplikacji i3 Home App, przewodowe rozwiązanie automatyki wymagają pewnych umiejętności technicznych w zakresie okablowania, montażu sieci technicznych oraz doświadczenia w instalowaniu różnych urządzeń peryferyjnych. Dlatego zalecamy powierzenie opracowanie i instalację systemu Inteligentny Dom tylko certyfikowanym instalatorom i3 Engineering w Twoim regionie. Możemy również zapewnić szkolenie dla Twojego elektryka lub organizacji instalacyjnej.

Podobne projekty