i3 Home Kit

Jest to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające stworzenie inteligentnego domu.Technologie, które zapewnią komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność Twojego domu – wszystko w jednym pudełku.
Skorzystaj z zestawu i3 Home Kit

Zarządzaj:

● Oświetlenie z funkcją ściemniania - 5 obwodów;● Oświetlenie bez ściemniania - 4 obwody;● Ogrzewanie - 4 strefy;● Klimatyzacja - 2 strefy;● Wentylator w łazience - 1 strefa;● Gniazda - 2 obwody.

Zapobiegaj:

● Powódź - 2 strefy;

Również:

● Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej;● Integracja z systemem multimedialnym Sonos;● Sterowanie za pomocą asystentów głosowych Asystent Google, Amazon Alexa;


3663 PLN

Dostawa

● Dostawa w dowolne miejsce

Szybka i łatwa konfiguracja

● Konfigurowalny kontroler
● Ustawienia ze smartfona
● Możliwość rozbudowy systemu

Office_Pack

Gwarancja i serwis

● 5 lat gwarancji
● Pomoc techniczna
● Konserwacja serwisowa

i3 Home Kit to gotowe rozwiązanie do automatyki domowej i komercyjnej, zawierające najpopularniejsze funkcje inteligentnego domu. Dzięki temu zestawowi masz możliwość wykonania automatyki do dwupokojowego mieszkania lub małego domu.

Technologia przewodowa gwarantuje nieprzerwaną pracę systemów i jest instalowana na etapie budowy, naprawy lub renowacji obudowy.

Kompletny zestaw i3 Home Kit

Illustration

Kontroler Atom Oxygen N

Zapewni kontrolę nad klimatem, oświetleniem i bezpieczeństwem Twojego mieszkania. Integruj urządzenia innych producentów

 • 1. 16 wejść do podłączenia czujników temperatury, jakości powietrza, wycieków lub przełączników do sterowania i monitoringu;
  2. Przekaźnik 12 x 5A do podłączenia urządzeń elektrycznych;
  3. 5 x dimmery AC.

"W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę pobrać instrukcję instalacji oraz szczegółowe specyfikacje techniczne."

Czujniki, kontaktrony i głowice termiczne

Mają zwartą formę i są praktycznie niewidoczne dla osób postronnych.

 • ● Czujniki temperatury - 4 szt.
  ● Czujnik temperatury i wilgotności - 1 szt.
  ● Kontaktrony - 3 szt.
  ● Czujki ruchu - 2 szt.
  ● Detektory zalania - 2 szt.
  ● Głowice termiczne Danfoss - 4 szt.
  ● Zasilacz - 1 szt.

Podstawowe funkcje, które otrzymasz od razu po wyjęciu z pudełka

Illustration

Oświetlenie

Inteligentne oświetlenie pozwala użytkownikom zdalnie sterować urządzeniami oświetleniowymi i automatyzować je w oparciu o harmonogramy lub inne czynniki, takie jak wykrywanie ruchu, pora dnia lub tworzenie atmosfery do pracy i wypoczynku.

Illustration

Kontrola klimatu

Wielostrefowa kontrola klimatuz kombinacją różnych typów systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Inteligentne termostaty można zaprogramować tak, aby automatycznie dostosowywały temperaturę zgodnie z preferencjami lub harmonogramem użytkownika, pomagając w ten sposób oszczędzać energię.

Illustration

Bezpieczeństwo

Aplikacja mobilna wysyła użytkownikom powiadomienia w czasie rzeczywistym o stanie ich domu oraz umożliwia zdalne monitorowanie i kontrolę wszystkich znajdujących się w nim systemów. Detekcja zalania i detekcja ruchu. Czujnik obecności.

Illustration

Sterowanie zdalne

Użytkownicy mogą zdalnie monitorować stan swojego domu, w tym temperaturę, zużycie energii, alerty bezpieczeństwa i inne dane, za pomocą aplikacji mobilnej.

Illustration

Sterowanie głosem

Systemami inteligentnego domu można sterować za pomocą poleceń głosowych i wirtualnych asystentów, takich jak Amazon Alexa czy Google Assistant.

Illustration

Integracja multimediów

● Tworzenie automatyzacji.
● Synchronizacja muzyki.
● Zarządzaj głośnikami Sonos.

Illustration

Oszczędzanie energii

Sterowanie klimatem i oświetleniem:
● Pod nieobecność mieszkańców.
● Podczas wietrzenia.
● Po wykryciu ruchu lub jego braku.

Zalety i3 Home Kit

icon

Wszystko jest ustawione

i3 Home Kit składa się z dostosowanego kontrolera i czujników. Wystarczy podłączyć czujniki i inne urządzenia do kontrolera oraz skonfigurować automatyzację i scenariusze za pomocą aplikacji i3 Home.

icon

Niezawodność i gwarancja

Technologia przewodowa gwarantuje nieprzerwaną pracę systemów. Wsparcie online zapewnia odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Na kontroler Atom Oxygen N udzielamy 5-letniej gwarancji.

Podłącz zwykłe urządzenia

Wszystkie urządzenia peryferyjne, takie jak przełączniki, oświetlenie lub głowice termostatyczne, mogą być dowolnego projektu, segmentu cenowego i producenta - ponieważ to my sprawimy, że staną się inteligentne.

icon

Łatwa rozbudowa

Potrzeba więcej? Rozbuduj swój system o inne kontrolery Atom i zyskaj jeszcze więcej możliwości.

Image placeholder

 i3 Home Kit

Kompleksowe rozwiązanie umożliwiające stworzenie inteligentnego domu.


3663 PLN

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Możesz skontaktować się z chatbotem wsparcia technicznego. Znalazłeś błąd na stronie? Pomóż nam to naprawić!